Mustafa Çakır son yolculuğuna uğurlandı ...

Mustafa Çakır son yolculuğuna uğurlandı ...

Karadeniz Ereğli’de, OBAL ve Çakıray Alüminyum firması sahipleri Zafer ve Hasan Çakır’ın Babası Mustafa Çakır, Hatip Camisinde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. 

Karadeniz Ereğli’de, OBAL ve Çakıray Alüminyum Firması sahipleri Zafer ve Hasan Çakır’ın Babası, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Çakır’ın amcası Mustafa Çakır, tedavi görmekte olduğu Ereğli Özel Echomar Hastanesi’nde hayatını kaybetti.
Merhum Mustafa Çakır’ın cenazesi Hatip Camii’nde, saat 15.00’te kılınan cenaze namazının ardından, Kestaneci Mahallesi Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlandı.

Cenaze namazına Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Ereğli Ticaret ve Sanayi  odası başkanı Arslan Keleş, AK Parti ilçe Başkanı Saffet Bozkurt, Önceki dönem belediye başkanı Murat Sesli, Önceki dönem ve yeni dönem belediye meclis üyeleri, önceki ve yeni dönem İl Genel meclis üyeleri dost ve yakınları katıldı. 

Kdz.Ereğli Halkın Habercisi olarak, merhuma Allah'tan rahmet; kederli ailesi ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Haberin Videosu
Haber Fotoğrafları
Yorum Yap