AK Parti'de tadilat çalışmaları tamamlandı

AK Parti'de tadilat çalışmaları tamamlandı

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe binasında bakım, onarım ve değişim çalışmaları yapıldı. Parti binasının içindeki ve dış cephesindeki görseller yenileri ile değiştirilirken, yapılan çalışmalarla birlikte parti binası daha rahat, nezih ve konforlu hale getirilmiş oldu.

 

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı, yapılan çalışmaları sosyal medya hesabından şöyle açıkladı:

"İlçe Başkanımız Sayın Saffet Bozkurt ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticilerimizin de katkılarıyla; İlçe Teşkilat binamızda bakım, onarım ve değişim çalışması yaptı.

Yepyeni bir görünüme kavuşan parti binamızın dış cephesi, üzerinde Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafı bulunan ve sloganlarımız arasında yer alan “HEP BİRLİKTE YENİ HEDEFLERE” ve “KUTLU DAVA GÜÇLÜ TÜRKİYE” sloganları ile kaplandı. Parti binamızın girişindeki tabelalar yenileri ile değiştirilmiş olup; partimize gelen vatandaşlarımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın mitinglerinden derlenen fotoğraf ile karşılanmaya başlanmıştır.

Partimizin iç kısmında yapılan çalışmalar kapsamında başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, şanlı bayrağımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın portleri yenileri ile değiştirilirken; yapılan elektrik çalışması ile birlikte de aydınlatmada kullanılan lambalar da yenilendi. Boya-badana çalışması da yapılan parti binamız, böylelikle daha rahat, nezih ve konforlu hale getirilmiş oldu.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı olarak, bu çalışmaların yapılmasında katkıları ve emekleri bulunan herkese teşekkür ediyoruz."

Haber Fotoğrafları
Yorum Yap